Srpen 2015

Jak vybrat dobře padnoucí kabelku

27. srpna 2015 v 11:25 | TopSlevy
Vhodná kabelka je základ. Jejich popularita navíc výrazně stoupá, zejména u mladších generací. V dnešním příspěvku si tedy povíme něco o tom, jak vhodnou kabelku vybrat a na co si dát při koupi pozor. Při neuváženém výběru totiž často dochází k tomu, že si z obchodu přineseme kabelku, která se nám velmi líbí, nicméně z praktického hlediska je tato kabelka téměř nepoužitelná. V konečném důsledku tak kabelka skončí zahrabaná v šatníku.

První a nejdůležitější otázkou, kterou byste si měli před koupí položit, je účel, k němuž bude kabelka využívána. Zeptejte se sama sebe, co budete v kabelce nosit. Je velký rozdíl vybírat kabelku pro pracující ženu, která ji často požívá jen na peněženku a klíče od auta, nebo pro studentku. Ta bude potřebovat kabelku mnohem větších rozměrů, navíc bytelnou a pohodlně nositelnou.

Nechcete utrácet tisíce korun za pěkné a dobře padnoucí kabelky? Pak nezapomeňte navštívit výprodejové sekce internetových obchodů, kde pořídíte kabelky levně (slevy mnohdy dosahují až 60%).


Kabelka, která je pěkná, ale nehodí se k ničemu z vašeho šatníku, je k ničemu. Na to bychom měli při výběru pamatovat, v opačném případě je nákup doslova vyhazováním peněz. Před nákupem bychom tedy měli projít náš šatník a určit barevná provedení (příp. kombinace) která by pro nás byla vhodná.

Zásadní je také typ zvolené kabelky. Kabelky lze v zásadě rozdělit na tři základní druhy. První z nich je kabelka pro každodenní nošení. Taková kabelka má zpravidla klasickou barvu (bílá, černá) a lze ji nosit prakticky v jakékoliv kombinaci. Dalším typem je kabelka univerzální. Ta se od předchozího tyu odlišuje zejména tvarem a velikostí, je však také provedena v univerzálních barvách bez výrazných dekorativních prvků. Posledním typem jsou kabelky speciální. Tyto kabelky lze zpravidla použít pouze s vybraným outfitem.

Důležitý je také materiál, z něhož je kabelka vyhotovena. Kožené kabelky jsou takřka evergreenem, vynikají dlouhou životností a jsou příjemné na dotek. V nabídce většiny prodejců naleznete také kabelky plátěné. Jejich předností je zejména nižší cena a rozmanitost provedení. Dostupné jsou také kabelky v kombinaci kůže/látka.

Vybíráme jízdní kolo

26. srpna 2015 v 23:32 | TopSlevy
Vybrat vhodné kolo, které bude dobře sloužit řadu let, není složité. Stačí se chvíli zamyslet. Například nad tím, jak bude kolo využíváno. To je ostatně ta nejdůležitější otázka, kterou si před výběrem musí každý položit. A jaké jsou ty další?

Jízdní kola od špičkových výrobců se slevami až 60%? Využijte sezónních akcí u internetových prodejců a pořiďte si špičkové kolo za polovic. Více zde jízdní kola výprodej

Kompresor - jak vybrat ten nejlepší

23. srpna 2015 v 22:28 | TopSlevy
Kompresor je v dnešní době již nedílnou součástí každé domácnosti. Jeho využití je pestré - kompresor můžeme použít například pro huštění pneumatik, ofukování, stříkání ploch, práci s pneumatickým nářadím apod. Jak vybrat vhodný kompresor a čím se při výběru řídit si řekneme v dnešním příspěvku.

Kompresory nejsou sezónním produktem, kompresory akce se tak objevují po celý rok.