Jak vybrat dobře padnoucí kabelku

27. srpna 2015 v 11:25 | TopSlevy
Vhodná kabelka je základ. Jejich popularita navíc výrazně stoupá, zejména u mladších generací. V dnešním příspěvku si tedy povíme něco o tom, jak vhodnou kabelku vybrat a na co si dát při koupi pozor. Při neuváženém výběru totiž často dochází k tomu, že si z obchodu přineseme kabelku, která se nám velmi líbí, nicméně z praktického hlediska je tato kabelka téměř nepoužitelná. V konečném důsledku tak kabelka skončí zahrabaná v šatníku.

První a nejdůležitější otázkou, kterou byste si měli před koupí položit, je účel, k němuž bude kabelka využívána. Zeptejte se sama sebe, co budete v kabelce nosit. Je velký rozdíl vybírat kabelku pro pracující ženu, která ji často požívá jen na peněženku a klíče od auta, nebo pro studentku. Ta bude potřebovat kabelku mnohem větších rozměrů, navíc bytelnou a pohodlně nositelnou.

Nechcete utrácet tisíce korun za pěkné a dobře padnoucí kabelky? Pak nezapomeňte navštívit výprodejové sekce internetových obchodů, kde pořídíte kabelky levně (slevy mnohdy dosahují až 60%).


Kabelka, která je pěkná, ale nehodí se k ničemu z vašeho šatníku, je k ničemu. Na to bychom měli při výběru pamatovat, v opačném případě je nákup doslova vyhazováním peněz. Před nákupem bychom tedy měli projít náš šatník a určit barevná provedení (příp. kombinace) která by pro nás byla vhodná.

Zásadní je také typ zvolené kabelky. Kabelky lze v zásadě rozdělit na tři základní druhy. První z nich je kabelka pro každodenní nošení. Taková kabelka má zpravidla klasickou barvu (bílá, černá) a lze ji nosit prakticky v jakékoliv kombinaci. Dalším typem je kabelka univerzální. Ta se od předchozího tyu odlišuje zejména tvarem a velikostí, je však také provedena v univerzálních barvách bez výrazných dekorativních prvků. Posledním typem jsou kabelky speciální. Tyto kabelky lze zpravidla použít pouze s vybraným outfitem.

Důležitý je také materiál, z něhož je kabelka vyhotovena. Kožené kabelky jsou takřka evergreenem, vynikají dlouhou životností a jsou příjemné na dotek. V nabídce většiny prodejců naleznete také kabelky plátěné. Jejich předností je zejména nižší cena a rozmanitost provedení. Dostupné jsou také kabelky v kombinaci kůže/látka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama